TJ Prostějov, z.s

oddíl plavání

Liga Pardubice25. a 26. září se v pardubické padesátce uskutečnilo finále MČR družstev. Na děvčata bojovala ve fiále 2.ligy, kde obhajovala bronzovou příčku z minulého roku. Naše družstvo však bylo citelně oslabené o nemocnou Julii Nekoksovou a bylo to v konečném zúčtování znát. Navíc by celé družstvo značně omlazeno, ale i tak se naše plavkyně statečně popraly o co nejlepší výsledek. Nejvíce bodů pro družstvo vyplavala v individuálních disciplínách Barbora Nedomová ziskem 67 bodů a ve všech svých startech obsadila medailové pozice. Skvěle si vedla také Veronika Kozičková, která získala 45 bodů.  Kousek za ní se 40. body skončila Denisa Pluhařová a se 37.body Adéla Macáková, která byla navíc nejrychlejší motýlkářkou na 100m trati.

Celou soutěž naše družstvo bojovalo, stejně jako minulý rok s děvčaty z Kolína a jen o pár bodů skončily za nimi na čtvrtém místě.

VÝSLEDKY

Přihláška PoPro

prihlaska

Fotogalerie a videa

Partneři

Plavecký oddíl TJ Prostějov, z.s. podporuje:

logo msmt

CSPS logo RGB BOTTOM CZ

Statutární město Prostějov

Mestskyznak PV Color

Olomoucký kraj

znak OLK

Futures

Born to swim

 Koutny

 

MB

QR PoPro 2023

 

Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používá tento web soubory cookie. Chcete-li se dozvědět více o použitých souborech cookie a jak je smazat, podívejte se na naše privacy policy.

  Souhlasím s cookies z tohoto webu.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk